کونته: داور اشتباهات تاثیرگزاری داشت

کونته: داور اشتباهات تاثیرگزاری داشت

سرمربی چلسی به انتقاد از عملکرد داور بازی تیمش با سوانزی در لیگ برتر پرداخت.

به گزارش اخترنیوز و به نقل از ساکرنت، چلسی در هفته چهارم لیگ برتر در زمین سوانزی به میدان رفت که این دیدار با وجود نمایش زیبای آبی‌های لندن با اشتباهات داوری و البته دروازه بان و مدافع چلسی با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

آنتونیو کونته سرمربی چلسی بعد از این دیدار گفت: چلسی لیاقت برد در این دیدار را داشت. ما موقعیت‌های فراوانی را خلق کردیم. ما کاملا بر بازی مسلط بودیم و با یک گل هم از حریف خود پیشی‌ گرفتیم. اما تنها در ۲ دقیقه ورق کاملا برگشت. اما واکنش تیم نسبت به این اتفاق مثبت بود که همین موجب شد ما به گل دوم دست یابیم و حتی فرصت برای گل سوم هم پیدا کنیم. از دست دادن ۲ امتیاز ناراحت کننده است. اما حالا باید به آینده و مسابقه بعدیمان فکر کنیم. وقتی فرصت تمام کردن بازی را پیدا می کنید، باید از آن فرصت نهایت استفاده را ببرید. گل دوم همه شرایط را دیدند، داور مرتکب اشتباه شد. در این بازی داور اشتباهات تاثیرگزار بود ولی می توانست به سود ما نیز باشد.

کونته با حمایت از دیگو کاستا گفت: در این دیدار بازیکنان سوانزی از دقیقه یک تا آخر بازی مدام روی کاستا خطا کردند ولی او خودش را کنترل کرد و وارد مسائل حاشیه ای نشد. در خیلی از بازیها این بازیکنان حریف هستند که سعی می‌کنند، کاستا را وارد مساول حاشیه ای کنند. از عملکرد او در این بازی خیلی راضی هستم. او فوق العاده بود و توانست 2 گل به ثمر برساند هر چند در هر دو نیمه نیز موقعیت های خوبی از دست داد. این فوتبال است و این اتفاقات در آن طبیعی است. این مساله نه تنها برای دیگو  بلکه برای بقیه بازیکنان بزرگ هم رخ می دهد و این خود بازیکن است که باید بر خود مسلط باشد.

سرمربی آبی های لندن درباره گل هایی که تیمش در این بازی دریافت کرد نیز گفت:ناراحتم که حریف در حالی که موقعیتی برای گلزنی نداشت اتوانست دروازه ما را باز کند. در مورد گل اول باید بگویم مطمئناً باید روی این نقطه ضعفمان کار کنیم. در مورد گل دوم هم همه دیدند که بازیکن حریف چطور دو بار پای کیهیل را زد. این اشتباه بزرگی‌ از داور بود اما در عین حال باید گفت این اتفاق می‌توانست برای خود ما هم اتفاق بیفتد. نمی‌خواهم زیاد به این مساله اعتراض کنم. باید فکر  بازی بعدی خودمان باشیم چرا که جمعه دیداری سخت در خانه برابر لیورپول داریم و باید بتوانیم 3 امتیاز مسابقه را کسب کنیم.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما