۳۱ پروژه در قالب بسته‌های سرمایه گذاری در تبریز تعریف شده است

۳۱ پروژه در قالب بسته‌های سرمایه گذاری در تبریز تعریف شده است
به گزارش تریبون24، رضا جمالی صبح امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه سرمایه‌گذار به دنبال پروژه‌های سودآور است، اظهار کرد: با وجود اینکه آنها شریک شهرداری هستند اما آورده و سرمایه‌شان بیشتر از ما است و در بروکراسی اداری خسته می‌شوند.
جمالی ادامه داد: سیاست‌های تشویقی ما ضعیف و ابتدایی است و این باعث می‌شود با شهرهای درجه سه استان تفاوتی نداشته باشیم در حالی که تبریز کلانشهر است و باید به عنوان سازمانی تخصصی در این خصوص پاسخگو داشته باشیم.
مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری تبریز تاکید کرد: در واقع باید تفاوت سرمایه‌گذار و پیمانکار مشخص شود.
او در ادامه با اشاره به مشکلات پروژه‌های سرمایه‌گذاری در شهرداری اظهار کرد: مشکلات مربوط به برخی پروژه‌ها بدلیل مسائلی بوده که در گذشته از طرف شهرداری رخ داده مانند عدم توجه به عدم احراز اهلیت سرمایه گذار، صدور مجوز ساخت قبل از دریافت پروانه و ساخت و ساز قبل از دریافت مجوز کمیسیون ماده ۵ باعث شده پروژه‌ها ناقص بماند.
جمالی افزود: ما سه وظیفه مشخص اعم از بازاریابی، مطالعات و تبلیغات داریم. بر همین اساس در قالب هفته فرهنگی تبریز در هامبورگ که در مردادماه برگزار می‌شود نیز قصد داریم سرمایه گذار جذب کنیم.
مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری تبریز ادامه داد: همچنین مطالعه اطلس سرمایه‌گذاری برند شهر و فرصت‌های سرمایه‌گذاری را انجام داده‌ایم.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما