درآمد 90 هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دانش‌بنیان/ برنامه مفصلی برای مقابله با تحریم‌ها داریم

درآمد 90 هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دانش‌بنیان/ برنامه مفصلی برای مقابله با تحریم‌ها داریم

به گزارش خبرگزاری تریبون به نقل از فارس ، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور صبح امروز در حاشیه بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی در استان البرز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیشینه صنعتی استان البرز به واسطه اقدامات علمی صورت گرفته در حوزه های مختلف بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: تا اواخر سال گذشته بیش از 90 هزار میلیارد تومان میزان درآمد شرکت های دانش‌بنیان در کشور بوده است و گسترش شرکت های دانش‌بنیان و حمایت مالی از آن ها با هدف مقابله با تحریم ها و پاسخ به نیازهای کشور در دستور کار قرار دارد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور بیان کرد: برنامه های مفصلی برای مقابله با تحریم ها داریم و کشور به خوبی این مرحله را هم پشت سر خواهد گذاشت.

ستاری گفت: 4 هزار و 400 شرکت دانش‌بنیان در کشور وجود دارد و در صددیم با گسترش این شرکت ها فعالیت‌های نوآورانه اساتید و دانشجویان به درآمدزایی برسد.

وی با بیان اینکه استان البرز در صنعت داروسازی بسیار موفق عمل کرده است، افزود: پیگیر ایجاد اکوسیستم مناسبی در این حوزه در استان البرز هستیم.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما