نماینده‌ تبریز: راهپیمایی روز قدس، نمایش قدرت مسلمانان است

نماینده‌ تبریز: راهپیمایی روز قدس، نمایش قدرت مسلمانان است

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با تاکید بر اینکه مردم همانند سال‌های گذشته به طور حداکثری در راهپیمایی روز قدس حاضر می‌شوند، گفت: حضور حداکثری در راهپیمایی روز جهانی قدس، نمایش قدرت مسلمانان بوده و این ابراز انزجارها، رژیم صهیونیستی را به زودی از صفحه‌ی تاریخ حذف خواهد کرد.

محمد اسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به فرمایشات امام خمینی(ره)، روز قدس، روز اسلام است؛ در راهپیمایی جهانی روز قدس، اتحاد، همدلی و یکپارچگی جهان اسلام در انزجار از رژیم صهیونیستی نمایان می‌شود.

وی اضافه کرد: حضور حداکثری مردم و جهانیان در راهپیمایی روز قدس در حقیقت، اراده‌ی مسلمانان را نشان داده و اسلام را تقویت می‌کند و در مقابل، رژیم صهیونیستی را تضعیف می‌کند، از این رو مردم باید در این صحنه‌ی حساس حاضر شده و انزجار خود را از تجاوزهای رژیم صهیونیستی نشان دهند.

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی روز قدس دارای بازتاب داخلی و بین‌المللی است، خاطرنشان کرد: امیدواری، اتحاد، انسجام و یکدلی بازتاب داخلی راهپیمایی روز قدس بوده و متوجه کردن رژیم صهیونیستی به احساس انزجار و تنفر مردم و مایوس کردن دشمنان از تجاوز به جهان اسلام، از جمله بازتاب خارجی این راهپیمایی است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم ما همانند سال‌های گذشته با حضور حداکثری خود، اتحاد و انسجام را به نمایش گذاشته و از آرمان‌های امام خمینی(ره) دفاع می‌کنند و همچنین با شعارهای خود بار دیگر انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و حامیان آن، اعلام می‌دارند.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما