برگزاری استارت آپ‌های فصلی در دانشگاه صنعتی سهند/ اعتبار 25 میلیارد ریالی برای افتتاح مرکز فناوری

برگزاری استارت آپ‌های فصلی در دانشگاه صنعتی سهند/ اعتبار 25 میلیارد ریالی برای افتتاح مرکز فناوری

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی سهند، از برگزاری استارت آپ‌های فصلی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش اخترنیوز به نقل از ایسنا منطقه آذربایجان شرقی، بهزاد پورعباس در آیین افتتاحیه مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی سهند، با اشاره به مهم‌ترین ویژگی‌های نوآوری و فناوری در عصر حاضر اظهار کرد: نوآوری این توانمندی را دارد که یک نیازمندی را به بهترین شکل ممکن رفع کند.

وی جالب بودن و خلاق بودن را از دیگر ویژگی های فناوری و نوآوری اعلام کرد و ادامه داد: اساتید، دانشجویان، صنایع، سرمایه گذاران و ... مهم‌ترین مولفه‌های فناوری می‌باشد.

وی با اشاره به آغاز به کار مرکز فناوری و نوآوری این دانشگاه تصریح کرد: این مرکز در یک هزار و 500 متر مربع و با اعتبار اولیه 15 میلیارد ریال آغاز شد که در مجموع و تا کنون بیش از 25 میلیارد ریال برای بهره برداری از آن هزینه شده است.

 معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی سهند در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: نوآوری قبل از اینکه به فناوری برسد فقط یک ایده محسوب می شود و باید تلاش ها برای تبدیل ایده به فناوری در کوتاه ترین زمان ممکن به کار گرفته شود.

 پورعباس در ادامه به برنامه های آتی این مرکز اشاره کرد که از مهم ترین آن ها می توان به برگزاری استارت آپ های فصلی اشاره کرد.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما