کیفیت خوب تجهیزات بیمارستان برکت امام خمینی(ره) میانه

کیفیت خوب تجهیزات بیمارستان برکت امام خمینی(ره) میانه

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان برکت امام خمینی (ره) میانه از نظر تجهیزات و امکانات کیفیت بسیار خوبی دارد.

به گزارش اخترنیوز به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح بیمارستان برکت امام خمینی (ره) در میانه، اظهار کرد: این چهارمین بیمارستان است که افتتاح می کنیم، بنیاد برکت امام خمینی (ره) نیز در تجهیز و تکمیل این بیمارستان ما را یاری کردند.

وی افزود: پنج بیمارستان دیگر نیز ظرف چند ماه آینده در همین قالب افتتاح خواهیم کرد.

وی با ابراز خرسندی از افتتاح بیمارستان برکت امام خمینی(ره) در شهرستان میانه، خاطرنشان کرد: امکانات این بیمارستان بسیار خوب بوده و کادر درمانی بسیار خوبی نیز دارد، امید است با افتتاح آن بتوانیم به مردم میانه و شهرهای اطراف خدمات درمانی مطلوبی را ارائه دهیم‌.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به اینکه شهرستان میانه از جمله شهرستان‌های حادثه‌خیز است، بیان کرد: باتوجه به اینکه میانه در مسیر راه های مواصلاتی استان قرار دارد، سوانح رانندگی در این منطقه بیشار رخ می دهد، به هر حال امیدواریم حوادث کمتری رخ دهد و نا خدای ناکرده اگر حادثه ای نیز رخ داد، بهترین خدمات را ارائه کنیم.

وی عنوان کرد: پیش از این بیمارانی که نیاز به خدمات پیشرفته داشتند به تبریز و دیگر شهرستان ها اعزام می‌شدند که اکنون تمام امکانات در این بیمارستان وجود دارد و از نظر هتلینگ نیز در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

وی افزود: با افتتاح این بیمارستان، عدالت در خدمات‌رسانی رعایت شده و مردم میانه نیز به اندازه دیگر شهرهای استان از خدمات پزشکی بهره‌مند می‌شوند.

وزیر بهداشت با بیان اینکه علاقه مندیم از توان نهادهای اقتصادی در حوزه سلامت استفاده کنیم، یادآور شد: متاسفانه در کشور ما همه چیز دولتی است، به همین جهت نهادهای اقتصادی پای کار نمی‌آیند، نهادهای اقتصادی باید در رویه خود تجدید نطر کرده و در حوزه بهداشت نیز همچون بخش های نفت، گاز، کشاورزی و ... فعال شوند.

وی در خصوص نبود اورزانس هوایی در شهرستان میانه نیز گفت: ارتش جمهوری اسلامی در این منطقه پایگاهی ندارد و ما نیز از توان هوا نیروز و ارتش در آمبولانس هوایی استفاده می کنیم.

قاضی‌زاده هاشمی خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت خودش به تدریج ناوگان آمبولانس هوایی را راه اندازی کرده و برای رفع این مشکل  شهرستان میانه نیز به دنبال راه چاره هستیم.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما