اعلام آمادگی سپاه و بسیج برای کمک به کمیته‌ی امداد در خدمت به محرومان

اعلام آمادگی سپاه و بسیج برای کمک به کمیته‌ی امداد در خدمت به محرومان

فرمانده سپاه عاشورا از آمادگی سپاه و بسیج برای کمک به کمیته‌ی امداد در خدمت‌‍رسانی به محرومان خبر داد.

به گزارش اخترنیوز به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، سردار  غلام عسگر کریمیان با بیان اینکه سپاه پاسداران، بسیج مستضعفین و کمیته‎ی امداد می‌توانند از ظرفیت‌های یکدیگر در جهت محرومیت‌زدایی از استان همکاری مضاعف داشته باشند، گفت: بدنه‌ی اصلی کشور ما مردم هستند و نگاه مبتنی بر دیانت و بدون اشرافی‌گری مردمی باعث پابرجا ماندن 38 سال انقلاب اسلامی شده است.

وی با اشاره به اینکه عنوان شهر بدون گدا برای تبریز در سایه‌ی اقدامات کمیته امداد و موسسات خیریه به وجود آمده است، گفت: کمیته امداد استان در کنار سایر موسسات خیریه در رسیدگی به محرومان، جزو استانهای موفق در این زمینه است.

وی با اشاره به اینکه ما باید برای کشورمان تولید قدرت کنیم و این تنها با حرف زدن محقق نمی شود،گفت:سپاه عاشورا در حادثه اخیر زلزله ارسباران 1700 واحد مسکونی و 7200 واحد دامی برای مردم زلزله زده احداث کرد.

"محمد کلامی" مدیرکل کمیته امداد استان نیز با بیان اینکه کمیته امداد مجموعه‌ای جدا از بسیج و سپاه نیست گفت: این دو نهاد می‌تواننند ما را در شناسایی هر چه بهتر محرومان و نیازمندان یاری و راهنمایی کنند.

وی با اشاره به اینکه رویکرد جدید کمیته امداد رویکرد فرهنگی است، بیان کرد: این نهاد در کنار خدماتی که به نیازمندان ارائه می‌دهد، در راستای ارتقا و افزایش سطح فرهنگ و باورهای دینی مددجویان تحت حمایت تلاش می‎کند.

وی با اعلام اینکه کمیته امداد نهاد برخواسته از انقلاب اسلامی است، گفت: کمیته امداد با هدف خدمت بهتر مددجویان به سمت چابک‌سازی و کاهش هزینه‌ها گام برداشته و عمده هدف آن نیز مبارزه با اشرافی‌گری و نمادهای آن است. 

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما