گرفتاری 12 دستگاه اتوبوس در برف آق کند جاده سرچم ، اردبیل

 گرفتاری 12 دستگاه اتوبوس در برف آق کند جاده سرچم ، اردبیل

به گزارش اخترنیوز ، علی رحمتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تلاش شبانه روزی راهداران این اداره کل بخشی از راه در جاده سرچم که در حوزه استحفاظی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل واقع است باز شده اما مسیر حوزه استحفاظی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی در آق کند بسته است.
او اظهار کرد: تمام راههای ارتباطی استان غیر از جاده اردبیل - سرچم باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.
وی با اشاره به اینکه بیشتر رفت و آمدها از جاده سرچم - اردبیل را اهالی استان اردبیل انجام می دهند، بیان کرد: به علت کولاک شدید و بارش مکرر برف جاده سرچم در آق کند که در 160 کیلومتری اردبیل قرار دارد بسته شده است.
رحمتی با بیان اینکه حدود یک هزار و 600 روستا در استان اردبیل وجود دارد، گفت: 50 درصد راههای استان اردبیل باز است و بعد از ظهر امروز بعد از توقف بارش برف بقیه راههای روستایی بازگشایی خواهد شد.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از مردم خواست از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در صورت ضرورت از سالم بودن سیستم گرمایشی وسایل نقلیه خود مطمئن بوده و تجهیزات ایمنی از جمله زنجیر چرخ، لباس گرم و تغذیه به همراه داشته باشند.
جاده اردبیل - سرچم 187 کیلومتر طول دارد و یکی از راههای ارتباطی استان اردبیل به تهران می باشد. این جاده یکی از جاده های کوهستانی است که حدود 140 کیلومتر آن در حوزه استحفاظی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل و مابقی در حوزه استحفاظی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی قرار دارد.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما