افتتاح 834 طرح مخابراتی همزمان با دهه فجر در آذربایجان غربی

 افتتاح 834 طرح مخابراتی همزمان با دهه فجر در آذربایجان غربی

به گزارش اخترنیوز،بهمن اسمعیل زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح ها با سرمایه گذاری 485 میلیارد ریالی در شهرستا های مختلف استان به اجرا درآمده است.
وی اظهار کرد: این طرح ها شامل 292 طرح مربوط به نصب و راه اندازی سایت های همراه اول نسل های 2،3،4 و سایت های GSM روستایی به سه پروژه فاز 5، فاز 6 و فاز 7 است.
وی اضافه کرد: 124 طرح با 84 هزار و 822 متر فیبر خاکی، کانالی وهوایی مربوط به توسعه شبکه فیبر نوری سازمان ها و ادارات و مخابرات استان است.
وی ادامه داد: 104 طرح و 15 هزار و 436 پورت مربوط به نصب و راه اندازی اینترنت پرسرعت در مراکز شهری و روستایی استان و 50 طرح مربوط به نصب و راه اندازی WIFI در نقاط مختلف استان است.
مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان غربی گفت: 170 طرح نیز مربوط به افزایش پهنای باند ADSL در مراکز شهری و روستایی و کافوها، 62 طرح مربوط به انتقال و 32 طرح مربوط به توسعه سوئیچ و شبکه کافو نوری است که در دهه مبارک فجر در آذربایجان غربی مورد بهره برداری قرارمی گیرد.
به گزارش ایرنا برنامه های ایام الله دهه فجر از دوازدهم بهمن ماه در کشور آغاز می شود و تا 22 بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ادامه می یابد.
همه ساله دهه فجر یکی از زمان های افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی در نظر گرفته می شود.

مطالب مرتبط با پست جاری

نظرات

کد امنیتی رفرش
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما